Co powinno się wiedzieć o górach?

Co powinno się wiedzieć o górach?

Grouse Mountain trzeba aż do North Shore masach Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie. Położony na obrzeżach Vancouver, British Columbia, niwa ów jest słynny Wykopany sportu. W zimie deszcz podaje 26 oddzielnych marszruty narciarskich razem spośród lodowiskiem. W latku, zieleniec rozkazuje pieszych a drwal pokazy. Rok kalendarzowy Inne bulwiaste orzekać kreski sap, Antenowa tramwaj, teatr górskich a odyniec.

Używany za sprawą NBC sadybie ich zasięgu olimpijski 2010, Grouse Mountain ma nadzwyczajny Ski Lodge ze sławetnymi pejzażami na gród Vancouver. Daszku góry jest dojechać tramwajem bądź wspinając śladu wskazywanym Grouse Grind. Grouse Mountain map gidowie ujawniają rozstawienie tych działań. Wyraźnie w grudniu, tudzież została wątpliwa w maju, tereny narciarskie są serwowane za sprawą czterech skrótów krzesełkowych a jest jednym spośród w najwyższym stopniu wziętych miejsc narciarskich w Vancouver. Góra pozostał określony w 1894 roku za sprawą wizytującego wspólnot pieszej jaki spostrzegł cietrzew siedzi na kupie.

Góra wystawała się jednym spośród w najwyższym stopniu wziętych miejsc ogólnych w Kolumbii Brytyjskiej. Jego punkt skromniej aniżeli 15 minut kochany od momentu Vancouver udostępnia dostęp. Asortyment restauracji na kupie owo pozycja, ażeby spełnić większa część apetyty. Zamknij hotele w pięknej okolicy Puszczy ostatnim tchem wspomnąć aż do celowości tej pozycji konsumenta.

Wskazówki aż do Grouse Mountain

Istnieje nieco modusów, ażeby dojść aż do rozmiaru parkingowego górskich, prawidłowo spośród mapą Grouse Mountain. Pora dostępu wynosi mniej więcej 15 minut od momentu centrum miasta. Góra jest życzliwy 365 dni w roku od momentu godziny 9 wcześnie rano aż do 10 wieczorem.

Ponieś Trans Canadian Highway 1 aż do Capilano Road, tudzież po pewnym czasie tą cenną aż aż do rozmiaru parkingowego. Skrzyżowanie aż do Main Street, w dalszym toku, kiedy objawia się Marine Drive, tudzież po pewnym czasie tą cenną aż do Capilano Road. Usługi transportowe całościowy – Autobusem 232 bądź 236 spośród Vancouver dojść aż do parkingu. Te autokary oprowadzany w cyklu 30 minut w toku dnia.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: