Transport bezpiecznych rzeczy

spedycja międzynarodowa

Jesteśmy małą wyspecjalizowaną firmą transportu kurier oparte pobliżu , a zlokalizowane są w łatwy dostęp do sieci autostrad w Wielkiej Brytanii i bramą do Europy .
bezpieczna

Naszymi klientami są zarówno osobiste i firmowe . Nasza oferta nie ogranicza się tylko do wysokiej wartości , jesteśmy zaangażowani na co dzień z imprez firmowych ,komputer, przemysł medyczny , a muzyka do nazwy , ale kilka i są regularnie wykonywanie badań strony i prowadzenie prac projektowych instalacji urządzeń sieciowych w całej Europie . Obiekt został wybudowany ustnie w oparciu o reputację zaufania , wiarygodności i wartości do ceny.

Zapewniamy dyskrecję , bezpieczny transport  usługi dla towarów o ładowności wynoszącej od 1 kg do 1300 kg. Jesteśmy aktywni firma wypełnia lukę pomiędzy standardowym kurierską i gustuje i mamy ponad 17 -letnie doświadczenie w branży .

Nasze pojazdy są jasne i un znak napisany i nasi kierowcy nosić dyskretne mundur. Do świata zewnętrznego , że tylko patrzeć , jak wszyscy inni . Klucz , ale bardzo

bezpieczna_ciezarowka
Możemy zablokować lub odblokować nasze pojazdy kurierskich i silniki można unieruchomić zdalnie przez GPS / GSM zapewniając nie ma dostępu podczas transportu. Para to z impasu , przycisków napadowych monitorowane 24 godziny na dobę przez nasze biuro i 3 kamery  system rejestracji na wybranych pojazdach , masz bezpieczny transport  swoich produktów .

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: