Dzieci kochają sprzątać tylko jeszcze tego nie wiedzą…

Nie należy oczekiwać, aby dzieci do czyszczenia ich pokoje w mgnieniu oka, jeśli nigdy nie dał im umiejętności aby to zrobić w bardzo młodym wieku. Małe dzieci i małe dzieci uwielbiają bałagan swoje pokoje. Ale także granie w gry. Skręć sprzątają swoje zabawki i inne rzeczy do gry. Zapewnić kolorami kosze dla swoich zabawek, materiałów barwiących, książki, a nawet ubrania. Zagraj w grę sortowania lub mieć wyścig. Zanim się zorientujesz, twoje małe dzieci będą sprzątanie po sobie.
Sprzątające dzieci
Sprzątanie jest często postrzegana jako rodzaj kary. Dla dzieci, żeby go zobaczyć inaczej, dzień sprzątania harmonogram, w którym wszyscy w rodzinie będą robić razem przypisane im obowiązki w ciągu jednego dnia. Możesz pomóc dzieciom i oczyścić swoje pokoje z kolei mogą pomóc oczyścić obszary, które są odpowiedzialne za.
Grać muzykę podczas czyszczenia. To pomaga zachować ich umysły czujny i szczęśliwy. Choć uniknąć pozwalając im na telewizor. Telewizja jest wideo. Dzieci mają tendencję do zaprzestania pracy i rozpocząć oglądanie, jeśli coś na ich zainteresowanie.

Sprzątanie może oznaczać wiele rzeczy. To może być co łóżko, odkładając ubrania, odkurzanie, odkurzanie lub czyszczenie szafek, okien i szuflad. Upewnij się, że dzieci wiedzą dokładnie, co masz na myśli przez “czystość pokoju”. Jeszcze lepiej, aby harmonogram. Podzielić obowiązki czyszczących do dziennych, tygodniowych, miesięcznych i kwartalnych wydarzeń. W ten sposób mają instrukcji co do tego, co się od nich oczekuje. Harmonogram czyszczenia pomaga utrzymać je zorganizowane.

Jeśli chcesz, aby uziemić swoje dzieci, nie mów im iść do swoich pokoi i rozpocząć czyszczenie. Jest to murowany sposób, aby twoje dzieci gardzą czyszczenie. Pamiętaj, aby nie krzyczeć na nich za nie sprzątanie swoich pokoi. Zamiast tego, po stanowczym tonem, ale nigdy nie podnosić głosu.

Dając im nagrody będą rykoszetem tylko od Ciebie. Kiedy to oczyścić swoje pokoje, werbalne uwielbienie wystarczy. Dziękuję im za dobrze wykonaną pracę.
Przekonywanie dzieci do czyszczenia ich pokoje to sztuka. Trzeba zacząć je młoda i nie pozwoli im poczuć się jak czyszczenie jest kara. Zamiast tego powinni czuć się świetnie o sobie, jeśli są w stanie utrzymać swoje pokoje czyste. Kiedy się w nawyk, może nie trzeba, aby przypomnieć im, aby oczyścić swoje pokoje już.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: