Sposób na toner w drukarce

Sposób toner dodatkowo wyświetla się na szerokości papieru , albo z diody laserowej lub sposobu ładowania papieru do przenoszenia proszku. Prędkość znowu jest głównym problemem. Tanie maszyny osiągnęły 6000 arkuszy A4 na godzinę, na różnych powierzchniach . Cząsteczki tonera są coraz mniejsze , a niektóre są nawet wzrosła , dzięki czemu mogą one być bardzo małe. Daje to możliwość produkcji bardzo drobnych szczegółów . Papier musi być także w stanie wytrzymać temperatury utrwalania .

Nawiązując do druku , jestwiążąca i to podnosi swoje własne problemy. Drukarki muszą teraz zapewnić, że nie umieszczać żadnych naklejek maszyny w obszarze , który będzie używany przez spoiwa , gdy stosuje się do klejenia na gorąco . Będzie to umożliwić kleju przylegać bezpośrednio do papieru. Podczas tonerem wykorzystuje ciepło do stopienia toner na papierze , to jeszcze po prostu siedzi na powierzchni . Kolejne operacje należy wziąć pod uwagę te problemy , jak prawie każdy składany lub składanych spowoduje tonery do flak się lub złamać.

drukarka 3D

Producenci sprzętu przyniosły wiele nowych maszyn , które teraz pozwalają wszelkie operacje , które mają być przeprowadzone bez uszkodzenia obrazu. Ulepszenia w materiałach użytych do dysku punktacji lub barze fałdowanie ogólnie usunięte metalu z równania . Oznacza to, że włókna w papierze są przekonani do przyjmowania kształtu , a nie za pomocą zapyleniu zmusić włókien w formie.

http://www.agencjaopen.pl/oferta.html

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: