Śledzenie telefonu a usługi telekomunikacyjne

http://www.hurtownia7.pl/category.php?id_category=38

Smartfony są aż tam z portfeli i kluczy jako przedmioty konsumenci nie mogą wychodzić z domu bez . Jednak w przeciwieństwie do swoich odpowiedników na wszystkie ważne , smartfonów trudno pozostać zdegradowany do kieszeni, torebce lub szufladzie przez cały dzień . Średnio , konsumenci spędzają 3,3 godziny dziennie przy użyciu ich smartfonów , według nowych danych z cyfrowego marketingu firmy. Kupujący wiedzą , za – 85 % właścicieli smartfonów powiedzieć telefon jest centralną częścią ich życia z dnia na dzień , z 90% osób w wieku od 18 do 24 w umowie .

Śledzone telefonu aktywność 470 smartphone właścicieli , z których 205 również posiadają tabletki , od 15 grudnia 2013 , do 15 stycznia 2014 . Firma , a następnie również się z tych konsumentów w badaniu online od stycznia 6-14 , dopasowując swoje reakcje na ich zachowania w trakcie miesiąca, firma mówi .

podaż i popyt

Jednym z największych powodów konsumenci spędzają tak wiele czasu z ich smartfonów jest praktycznie interakcji z przyjaciółmi . 75 % właścicieli smartfonów powiedzieć sprawdzić ich sieci społecznej co najmniej raz dziennie z ich urządzenia , podczas gdy 64 % właścicieli tabletów zrobić z tabletem ,badanie ujawnia .

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: